O nas

Dlaczego Quality? bo to rozpoznawalny znak dobrej jakości, solidności, rzetelności, profesjonalizmu.

Nasi doradcy swoją wiedzę zdobywali w międzynarodowych biurach pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, by z powodzeniem wprowadzać światowe standardy na rodzimym rynku.           

Nie raz słyszeli: „to nie na naszym rynku”, "u nas się nie da" – nieprawda, można pracować ponad przeciętność. Czego są żywym dowodem, działając w branży od 2010 roku.                                             O skutecznej sprzedaży i wynajmie nieruchomości, wiedzą bardzo dużo, ale nie poprzestają w pogłębianiu wiedzy  i czynnie uczestniczą w szkoleniach, seminariach i warsztatach zawodowych w kraju i poza granicami.

Quality Nieruchomości przyświeca idea:

To co nas wyróżnia spośród innych biur nieruchomości to także system prowizyjny, czyli sposób rozliczania z klientami. W przyjętym przez nas modelu pobieramy opłatę tylko od osób dla których świadczymy usługę.

I ostatnie, ale najważniejsze: QUALITY Nieruchomości to zespół fantastycznych, kreatywnych doradców i profesjonalistów, którzy nie boją się wyzwań, ale są także wrażliwi na drugiego człowieka. Mamy pewność, że agenci QUALITY Nieruchomości spełnią oczekiwania, z którymi Państwo do nas trafią.

Zapraszamy do współpracy.

Danuta Jankowska-Mrozek

Manager
Nr licencji: 23933

13 Ofert Napisz wiadomość

Marzenna Klikowska-Kułaga

Manager
Nr licencji: 1071

7 Ofert Napisz wiadomość

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
20 8
Niepoprawny wynik